Podpořit tento blog

Kateřina Gallinová - Skřítčí kuchyněAhoj,
jmenuji se Kateřina Gallinová a vítám vás ve Skřítčí kuchyni. Naleznete zde poctivé jídlo ze základních surovin, téměř vždy vhodné i pro malé děti, takže si ho může užívat celá rodina u jednoho stolu. Mnoho pokrmů tu je bezmléčných a přirozeně bezlepkových, ty novější z nich jsou často i nízkosacharidové (low carb). Pokud se Vám můj blog a zdejší recepty líbí, budu ráda, když mě podpoříte. Můžete se přihlásit do mého klubu na portálu HeroHero, kde poté najdete bonusový obsah.

Jak mi můžete přispět jednorázově?

Pokud preferujete platbu přímo na účet, můžete poslat větší či menší částku na 2345875012/3030. Částku i četnost plateb nechávám naprosto na Vás, moje díky k Vám poputují vždy. Jen vy určujete, kolik jste ochotní přispět a kolik si můžete dovolit.

Napadá-li Vás ale jiná možnost, která mi pomůže zajistit suroviny a více volného času pro zkoušení nových receptů a psaní blogu, neváhejte mi napsat na katy@gallina.cz, domluvíme se spolu. Nebráním se různým formám spolupráce, pokud nejsou proti mému svědomí.

K čemu mi pomůže Vaše podpora?

Samozřejmě bych pro sebe a svou rodinu vařila, i kdybych tento blog neměla. Nicméně focení pokrmů a psaní receptů vyžaduje určitý čas, kterého nemám nekonečně, a zároveň mi tato činnosti nepřináší žádný zisk. Rovněž poplatky za doménu nejsou zadarmo. A ne vždy se pokus o nový recept vyvede, takže bohužel vše skončí v koši. Nestává se mi to naštěstí často. Nechci plýtvat kvalitními surovinami, bytostně nesnáším plýtvaní jídlem, ale někdy jiná možnost není.

Jakýmkoliv, byť malým, finančním příspěvkem tak oceníte moji práci a pomůžete mi blog nadále udržovat a rozvíjet. Přiznejme si to, pokud za něco dostanete zaplaceno, hned máte větší motivaci pro práci a jste lépe naladěni. A při zlepšování svých znalostí a schopností a během hledání inspirace se také leckdy bez nějaké té koruny neobejdu. A vy pak tady uvidíte výsledky.