Spolupráce s Jídelním plánem

Když mě Helena Těšitelová, marketérka a inspirátorka webu Jídelní plán, začátkem září 2018 oslovila, jestli bych jim nechtěla pomoci rozšířit soubor článků v tématu nízkosacharidová strava (low carb), v podstatě jsem neváhala a ihned se hlásila, že jdu do toho.

Konkrétní obsah se vyvinul postupně. Prostě jsem začala psát. A původně plánovaný kratší základní text na téma nízkosacharidová strava mi nakonec nabobtnal na článků šest. Myslím, že se ale delší čtení vyplatí. V seriálu naleznete odpovědi na většinu obvyklých dotazů k tomuto typu stravy.

SERIÁL Nízkosacharidová strava

  1. Proč vlastně měnit jídelníček?
  2. Jak funguje nízkosacharidová strava?
  3. Jaká jsou rizika a vedlejší účinky nízkosacharidové stravy?
  4. Které potraviny jsou při nízkosacharidové stravě vhodné?
  5. Jaké potraviny do nízkosacharidové stravy nepatří?
  6. Jak sestavit nízkosacharidový jídelníček?

Další články

Zdá se, že jsem se jako autorka osvědčila. Tudíž moje psaní pro Jídelní plán pokračuje.

Recepty

Na Jídelní plán jsem, kromě několika svých zde na blogu uveřejněných receptů, vložila i nějaké další. U všech jsou tam uvedeny i výživové hodnoty. I když já osobně takzvaná makra nepočítám, po vložení receptu na Jídelní plán se tyto hodnoty objeví automaticky. Jsou kalkulovány dle použitých surovin a zadaného počtu porcí.

Kromě mé maličkosti na Jídelním plánu naleznete i další foodblogery, výživové poradce a trenéry, dále také databázi různorodých receptů, nutriční kalkulačku a magazín s mnoha zajímavými články. Své oblíbené recepty tam můžete přidávat i Vy a zapojovat se s nimi do soutěží o lákavé ceny, které upotřebíte v kuchyni.

Pokud se Vám můj blog a zdejší recepty líbí, budu ráda, když mě podpoříte. Můžete mi poslat na účet menší či větší částku. Napadá-li Vás ale jiná možnost, jak mi pomoci chod blogu udržovat, neváhejte mě kontaktovat.

Sdílet: